Živo v Hájích

Živo v Hájích

Kdo jsme?

Občané Oldřichova v Hájích a okolí.

Proč se sdružujeme?

Prvním impulsem ke vzniku sdružení bylo jednání o novém územním plánu Oldřichova v Hájích na jaře 2013. Chtěli jsme vznášet připomínky a být účastníkem řízení o územním plánu, proto jsme založili občanské sdružení.

Současně mnoho členů sdružení spojuje i touha žít vesele, spolu a pro sebe v Oldřichově. Během roku pořádají výroční trhy, společná zpívání, setkání, koncerty, bály, výlety, dílny a mnohé další. Tyto aktivity nyní mohou být zastřešeny naším sdružením jako právnickou osobou, což nabízí organizátorům určitou ochranu.

O co nám jde?

Naším cílem je další rozvoj Oldřichova v Hájích. Chceme se aktivně účastnit všeho, co se týká budoucnosti naší obce - jednání o územním řízení, plánování dalších staveb a činností v obci a podobně. Nestojíme proti vedení obce a nechceme být opozicí vůči zastupitelstvu. Rádi budeme partnerem pro vedení obce, jen si přejeme, aby náš hlas a názor byl slyšet.

Mohu se přidat?

Ano. Sdružení je otevřené všem, kteří souhlasí s jeho cíli a získají doporučení tří členů.

Musím být členem?

Ne - pokud se chci účastnit i podílet na akcích, které sdružení pořádá, či jim napomáhá.

Ano, jestliže již pořádáte nebo chcete pořádat nějakou aktivitu v Oldřichově a chcete využít ochrany právnické osoby sdružení.

Ano, chcete-li vznášet připomínky k územnímu plánu či se jinak účastnit dalších aktivit souvisejících s rozvojem obce nebo správních řízení.

Kde najdu víc informací?

Rada sdružení

  • Jiří Svatuška (předseda)
  • Zuzana Uhrinová
  • Jiřina Vávrová
  • Jiří Antl
  • Radim Šarapatka

Kontaktní údaje

Živo v Hájích, z. s.
 

Adresa: Filipka 343, 463 31 Oldřichov v Hájích

IČ: 01709631

Bankovní účet: 2400447417/2010
Předseda spolku: Jiří Svatuška, ph13@ph13.com