Hlášení závad

Hlášení závad

Všimli jste si ve vašem okolí poruchy na veřejném osvětlení, začínající černé skládky či jiného problému, který mohou odstranit pracovníci obce?
Dejte nám vědět!

Jaromír Tichý
Email: starosta@oldrichov.cz
Tel.: (+420) 724 179 355

Děkujeme

Komentáře

 1. reagovat »

  Miroslav Bulíř
  4.5.2017

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bude pokračovat úklid posypového materiálu ze zimní údržby silnice 2904. Od cedule Oldřichov po odbočku na panelku, před domem 333 je posypový materiál v silné vrstvě a po projetí hlavně nákladního automobilu se zvedne velké množství prachu. Koukám se na kropící vozy, které myjí silnici od značky a k značce Oldřichov a trochu závidím.
  Děkuji za informaci.

 2. reagovat »

  Jiřina Vávrová
  5.5.2017

  Děkujeme za podnět, přeposílám panu starostovi.

 3. reagovat »

  Lukáš Tassler
  12.5.2017

  Dobrý den přeji,
  chtěl bych se zeptat, z jakého důvodu je na konci asfaltové komunikace v napojení na nezpevněnou cestu v místě u domu s čp. 41 (RD Krejčíka Milana a Navrátilové Zdeňky) vykopána přes celou šíři komunikace díra (hluboká cca 20cm). Dnes se zde dokonce objevila po straně zakopaná kovová traverza. Tzn. že přejezd dále je již téměř nemožný (pokud budeme chtít díru objet, narazíme na traverzu, chceme-li díru projet, hrozí poškození podvozku vozidla). Takto nám současný stav komunikace omezuje/brání vjezdu na naši zahradu. Děkuji za informaci, zda bude řešeno.

 4. reagovat »

  Jiřina Vávrová
  12.5.2017

  Děkujeme za podnět. Přeposílám panu starostovi.

Váš komentář

* Váš email, nebude zveřejněn