2 rekreační chalupy

2 rekreační chalupy

  • Jiřina Vávrová
  • 20. září 2016
V příjemném prostředí západní části Jizerských hor, jsou Vám i Vašim přátelům k dispozici 2 rekreační chalupy které se nacházejí v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Oldřichov v Hájích.

Obec leží přibližně 12 km od Liberce a 8 km od Frýdlantu v Čechách v půvabné krajině, která nabízí svým návštěvníkům výborné podmínky k letní i zimní rekreaci. Rekreační chalupy jsou ideálně položeny v centru Oldřichova v Hájích, jen několik metrů od restaurace, samoobsluhy a od zastávky jak autobusové tak železniční do Liberce, Frýdlantu v Čechách a Hejnic.

 Vhodné pro pobyty týdenní, víkendové nebo po dohodě i jinak dlouhé. Umožňujeme i pronájem celého objektu pro rodinné dovolené, školení, zájezdy, svatby, etc.

U chalup je vlastní parkoviště pro hosty. K dispozici je stolní tenis, zahradní posezení, ohniště, zahradní gril. V okolí je několik koupališť, (přehrada Fojtka, přehrada Mlýnice, koupaliště Krásná studánka) , v Liberci plavecký areál.


V okolí se nabízí celá řada výletů např. návštěva Liberecké ZOO a Botanické zahrady, zámku Frýdlant a Lázní Libverda, Obřího sudu nebo vyjížďka do nedalekého Polska, kde se nachází po ca. 1/2 hodině jízdy autem přehrada Witka či přehrada Lesnianskie jezero, nad kterým se vypíná nádherný zámek Czocha a po několika mála kilometrech přehrada Zlotniky. V tomto okolí jsou ke zhlédnutí i další zajímavé zámky a ruiny.

 

Kontaktní adresa:

Jaroslav Senohrábek
Oldřichov v Hájích č.p. 64
46331 pošta Chrastava

Telefon: +420 724 971 232 nebo +420 724 412 786
Email: senohr@centrum.cz

Více informací, fotografií a aktuální ceník na adrese: ubytovanioldrichov.webnode.cz

Starší příspěvek Podkrovní byt
Novější příspěvek Hospůdka U Františka